14.10.16

 

Volikogu liikmed:

Valimisliit KOOSTÖÖ

  E-post Tel.
1. Kalmer Metsaoru kalmer.metsaoru(ätt)tahkuranna.ee 502 0373
2. Kärt Kiviselg    
3. Priit Sommer priit.sommer(ätt)tahkuranna.ee 5666 2434
3. Lennart Sünt lennart.synt(ätt)tahkuranna.ee 517 5667
4. Aivo Pedak  aivo.pedak(ätt)tahkuranna.ee  
5. Viljar Metsaoru viljar.metsaoru(ätt)tahkuranna.ee 508 6768



Eesti Keskerakond
  E-post Tel.
1. Argo Mengel argo.mengel(ätt)tahkuranna.ee 552 7892

 


Valimisliit KÜLATEE

  E-post Tel.
1. Alo Sinimäe alo.sinimae(ätt)tahkuranna.ee 5662 6625
2. Ardo Vakk ardo.vakk(ätt)tahkuranna.ee 5814 9150

 


Valimisliit VALLAKODANIK

  E-post Tel.
1. Anu Kersalu anu.kersalu(ätt)tahkuranna.ee 5691 8889
2. Enn Keeman enn.keeman(ätt)tahkuranna.ee 5342 1055

 


Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

  E-post Tel.
1. Merike Saks merike.saks(ätt)tahkuranna.ee 5662 0001

 

Eesti Reformierakond
  E-post Tel.
1. Ilme Saks   5660 8533

 

Toimetaja: IRIS HAHLBERG